




447 ₴
З наближенням свят кожна господиня замислюється про те, як швидше накрити святковий стіл і не провести на кухні весь день. Щоб впоратися з цим завданням якомога швидше, використовуйте ніж для шаткування з неіржавкої сталі.
Також це пристосування буде корисним і в звичайні дні, під час приготування супів, салатів тощо. Завдяки своїм невеликим габаритам і малій вазі, цей ніж прекрасно лежить у руці. Ергономічна ручка зроблена з міцного пластику та не ковзає в руці. Гострі леза добре заточені та розташовані під правильним кутом, уникаючи випадкового порізу.
Цей ніж для шаткування дуже універсальний у використанні. Ви можете використовувати його за його прямим призначенням — шаткувати капусту, або нарізати всілякі овочі та фрукти. Також використовувати для красивої поздовжньої нарізки сиру та ковбас. Усі шматочки вийдуть тонкими й однаково рівними.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Основне призначення | Для капусти, Для овочів |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Є |
| Тип | Шинкування |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 90 мм |