-15%






1 422 ₴
1 203,25 ₴
Електростимулятор для всього тіла JR-309 — це ідеальний прилад для домашньої фізіотерапії. Тепер не потрібно витрачатися на дорогі процедури у венеціанських центрах. Миостимулятор під час роботи залучає всі групи м'язів. За допомогою електродів Ви самі зможете регулювати на які м'язи впливати. На оброблювану зону накладаються спеціальні нашкірні електроди. Через них на нервові закінчення подаються електричні імпульси, які змушують м'язи скорочуватися. Після процедури активізується ріст м'язових волокон, нормалізується робота лімфатичної системи та кровообігу, пришвидшуються обмінні процеси в організмі та багато іншого.
Миостимулятор готує навіть дуже слабкі м'язи до регулярних навантажень, допомагає відновитися після перенесених травм, операцій і хвороб. Ви зможете успішно застосовувати його для лікування невралгій, захворювань кістково-м'язової тканини, та й просто для підтримки прекрасного самопочуття цілодобово.
За допомогою цифрового дисплея Ви можете керувати електричним масажером: регулювати навантаження, інтенсивність і період впливу біорезонансних струмів. До того ж є можливість під час процедури виставляти саме ту програму впливу, якої найбільше потребує ваш організм. Мультифункція одночасного впливу на 4 зони робить сеанс максимально ефективним.
Електростимулятор для всього тіла JR-309 можна використовувати в чотирьох терапевтичних режимах: масаж, шіацу, вібраційне постукування, а також голкоукалювання. Головна програма — масаж. У приладі об'єднано вісім режимів цієї процедури, а можливість вибирати з десяти рівнів інтенсивності дає змогу використовувати електричний масажер людям із різною чутливістю.

Приклад російськомовного аналога, тому що до маркування на кнопках англійською!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | As Seen On TV |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Кількість програм | 5 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 8 |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 хв |
| Область застосування масажера | Плечі, Ноги, Руки, Спина |
| Живлення | Батарейки |
| Ручне програмування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | AA |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 300 мм |