







2 121 ₴
Для чого призначене?
Екологічно чиста продукція виготовлена з міцного вологостійкого матеріалу. Інфрачервоне тепло не перепалює повітря й не обпікає під час дотику. До того ж нагрівач переносний і компактний, тобто ви зможете використовувати його в різних місцях! Він чудово підійде для тих, хто мерзне в холодних відкритих приміщеннях (ринок, кіоск, склад, офіс, коз. приміщення, погано-опалювані приміщення та інше). Дошка чудово тримає тепло по всій поверхні, на ній можна стояти у взутті.
Де застосовувати?
Які особливості?
У цієї незвичайної підставки є «хвостик», який вмикається в мережу й за кілька хвилин біля неї починає поширюватися тепло. На такій підставці можна сушити абсолютно все, починаючи з взуття та закінчуючи дріжджовим тістом (для кращого та швидкого підіймання).
Інфрачервона підставка нагрівач своїми корисними випромінюваннями, сприятливо вплине не тільки з боку обігрівання, але й із боку корисності для організму людського, так, що там скромкати, для всього живого навколо.
Живете в постійних стресах? Замерзають через поганий кровопостачання кінцівки? Не біда, цей прилад зможе розв'язати багато проблем, що стосується тепла та спокою!
Як використовувати?
Якщо ви не виконуєте вимоги безпеки, викладені вище, виробник не несе відповідальності за шкоду та пошкодження здоров'ю і власності.
Які технічні характеристики цього виробу?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в розгорнутому вигляді | |
| Вага | 2.12 кг |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 10 хв |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас захисту | II |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Частота | 50 Гц |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до робочої температури | 5-10 хв. |
| Матеріал для корпусу | Деревина |
| Матеріал нижнього шару | Фанера |
| Міцність | 160 Вт |
| Призначення | Побутове |
| Напруження | 220 В |
| Номінальний споживаний струм | 1,1 А |
| Розміри | 500 х 620 см. |
| Ресурс роботи | 60 000 годин |
| Температура поверхні | 40-55 С |
| Тип джерела енергії | Електричний |