-15%




200 ₴
169,25 ₴
Масажер виготовлений із неіржавкого металу. Призначений для дітей і дорослих.
Кільце одягається на палець і інтенсивно прокачується до стійкого почервоніння масажованого пальця. Оскільки все тіло проєктується на кожен палець, такий масаж надає і профілактична, загальнообертова дія.
Для профілактики травм і захворювань суглобів рекомендується робити масаж пальців після важкого або пов'язаного з постійним навантаженням рук фізичної роботи (після підняття важкого), переохолодження та тривалого контакту рук із водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 г |
| Вібраційний масаж | Ні |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Матеріал | Метал |
| Область застосування масажера | Руки |
| Стан | Новий |
| Форма | Кільце |