-15%


237 ₴
200,50 ₴
Кулька су джой — це простий і ефективний спосіб покращити ваше здоров'я і зняти напруження в руках. За допомогою масажної кульки "Їжачок" ви зможете легко та швидко масажувати, який допоможе вам розслабитися й зняти напруження в м'язах.
Масаж су джок — це унікальний метод масажу, який ґрунтується на стимуляції активних точок на тілі людини. Масажна кулька "Їжачок" підходить для проведення масажу в будь-яку пору дня, і її можна використовувати як удома, так і на роботі. Масаж за допомогою кульки су джок допоможе вам зняти напруження в м'язах і поліпшити кровообіг.
Кулька для масажу су джок — це чудовий спосіб розслабитися й поліпшити кровообіг.
Показання до застосування масажера паліпок:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування масажера | Спина, Шия, Ноги, Все тіло, Руки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вібраційний масаж | Немає |
| Діаметр | 40 см |
| Довжина | 45 |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Куля |
| Колір | Жовтий |