-50%








602 ₴
301 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


💎 Машинка для стрижки волосся Domotec MS-3303 дасть можливість підстригтися або підрівняти довжину волосся тоді, коли вам зручно, заощаджуйте час і гроші. Машинка проста у використанні та дозволяє в домашніх умовах створити будь-яку зачіску. Леза зроблені з нержавіючої сталі та забезпечують точність та акуратність контуру стрижки.
💎 Прилад має потужність 12 Вт і працює від мережі 220 В, має шнур довжиною 1,5 м і зручну петлю для підвішування.
💎 Для використання цього пристрою не потрібно мати професійні навички перукаря.
💎 У комплекті є чотири знімні гребені для регулювання довжини стрижки, тонка гребінець, ножиці, щітка для чищення лез, масло для машинки, захисний пристрій для лез, інструкція.
💎 Характеристики:
💎 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Універсальні машинки для стриження волосся, Стильна машинка для стриження Тример віскі KR-19 |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |