-50%








1 390 ₴
695 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

💡 Машинка для стрижки VGR V-683 оснащена чотирма насадками-гребнями (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм), що дозволяють створювати стрижки різної довжини. Має ножі із нержавіючої сталі. Цей матеріал відрізняється високою твердістю і довговічністю, що дозволяє машинці справлятися з найгустішим і жорстким волоссям.
💡 Професійна машинка оснащена інноваційним вбудованим Li-Ion акумулятором 2000 мАг. Ви можете виконувати стрижки як автономно, так і від мережі. Час автономної роботи – до 200 хвилин.
💡 Характеристики:
💡 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Бездротовий професійний тример для чоловічого стриження VGR, Машинка для стриження волосся з акумулятором HL-35 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |