









1 590 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


✨ Професійна бездротова машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-256 це одна з найкращих моделей професійних машинок для стрижки від VGR.
✨ Дуже хочу озвучити, що таке бренд VGR. VGR це завод у Китаї, які спеціалізується конкретно на виробництві товарів для стрижки та укладання волосся і славиться якістю своєї продукції. Дуже важливо, що на виробництві ефективно перевіряють якість готової продукції, в результаті чого клієнт отримує високоякісний продукт, а ми вже отримали величезну кількість вдячних клієнтів.
✨ Переваги:
✨ Характеристики:
✨ Комплектація:
✨ Рекомендуємо заряджати зарядним пристроєм з напругою не більше 5V 1 A, оскільки потужніші зарядні пристрої (пристрої швидкої зарядки) можуть нашкодити (вивести з ладу) Вашому електронному пристрої.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійна машинка для волосся VGR V-256, Машинка для стриження з потужним акумулятором EH-78 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |