









806 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚡ Машинка для стрижки VGR V-175 зі знімними насадками – це корисне придбання для чоловіка будь-якого віку. У багатофункціональному пристрої використовуються якісні ножі з нержавіючої сталі для довгої та надійної роботи. Вони впораються з жорстким і густим волоссям. Для її використання необов’язково мати навички професійного перукаря.
⚡ Тример поєднує кілька пристроїв:
⚡ Ця машинка працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи і не обмежуючи рухи. Так само в комплекті йдуть 5 насадок для різних цілей та підставка для цього.
⚡ Характеристики:
⚡ Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Водонепроникний тример для стриження, Машинка для стриження волосся домашня Тример скронь IC-72 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |