









818 ₴
🔹 Фрезер для манікюру Nail Drill ZS-601 PRO Чорний – ідеально підходить для апаратного манікюру та педикюру, в салоні та вдома.
🔹 Має високу потужність 45 Ватт та швидкість від 5 до 35 тисяч об/хв. Приємна особливість цієї моделі: працює тихо, без вібрації.
🔹 Ручка має систему охолодження, що дозволяє працювати тривалий час із комфортом.
🔹 Має функцію реверсу. Блок виконаний у чорному кольорі, на фронтальній панелі розташовується ручка керування швидкістю, перемикання реверсу та кнопка вкл/викл.
🔹 Nail Drill ZS-601 PRO має запобіжник від перевантажень.
🔹 Напруга: 220-240В, 50Гц
🔹 До комплекту входить:
🔹 Коротка інструкція щодо використання даної моделі Фрезера:



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.59 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 45 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Фрезер для манікюру та корекції нігтів DM-11-1, Фрезер для манікюру нарощування педикюру TO-85 |