-15%291 ₴
246,25 ₴
Технології майбутнього — це сонячна енергія! Solar Motion Sensor Light — світильник із датчиком руху, обладнаний сонячною панеллю, що живиться виключно від енергії сонця! Все, що від вас потрібно — це закріпити світильник там, де вам потрібно, за допомогою двобічного скотчу або за допомогою шурупів, більше жодних дротів і складних електричних схем!
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 10 см |