


658 ₴
Дорожньо-господарська сумка поєднує в собі практичність, простоту, високу якість матеріалів і стильне оформлення.
Сумку зручно брати із собою в дорогу, тому що вона має складаний дизайн і не займає багато місця в багажі. Закривається на кнопку, а також обладнана кишенею на блискавці, з зовнішнього боку. Дно сучасної кровчучки обладнане двома пластмасовими колесами та опорними ніжками, які також складаються.
Постачається в прозорому пакованні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Об`єм | 18 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип застежки | Кнопки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Складна конструкція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полиэстер |