


405 ₴
Електрична плита "Domotec MS-5821" з простим і зручним механічним керуванням збереже велику кількість місця на Вашій кухні, тішитиме високою якістю роботи та добре доповнить інтер'єр. Ця модель має одну конфорку.
Невеликі розміри плити слугують однією з головних переваг — ви зможете встановити її в будь-якому зручному місці. Плиту "Domotec MS-5821" можна з легкістю транспортувати в будь-який
відповідне місце, адже її працездатність залежить винятково від наявності мережі електроживлення.
Електропліта має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом, регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
Емалеве покриття плити "Domotec MS-5821" додає їй привабливості, маючи класичне оформлення побутових приладів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Секція для посуду | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |