








306,25 ₴
Забезпечте своєму телефону потужне та швидке заряджання з нашим блоком живлення + кабелем 45W PD Adapter USB-C у чорному кольорі.
Цей зручний комплект містить усе необхідне для ефективного заряджання вашого пристрою. Завдяки високій потужності 45W ви зможете швидко зарядити свій смартфон, планшет або інші ґаджети. Пристрій ідеально підходить для використання вдома, в офісі або в поїздках завдяки компактному дизайну та універсальному USB-C роз'єму. Блок живлення забезпечує надійне заряджання, а якісний кабель забезпечує швидке та стабільне з'єднання.
Насолоджуйтесь комфортом і ефективністю з нашим пристроєм для заряджання телефона!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Адаптер |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 90 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |