





1 298 ₴
Нехай ваш дім засяє святковим світлом із новорічним нічником XMAS WDL-24004A. Його стильний дизайн-ліхтар і ефект снігу, що падає, миттєво створюють атмосферу зимового чаклунства, роблячи кожен вечір особливим.
М'яке LED-освітлення наповнює кімнату затишком і теплом, ідеально підходить для декору дитячого, вітальні або святкового столу. Цей нічник стане гарним акцентом інтер'єру та додасть нотку чарів у будь-який куточок вашого будинку.

Міцний пластиковий корпус забезпечує надійність, а живлення від батарейок AA і довжина кабелю 1 метр роблять використання зручним і мобільним. Режим роботи Вмик/вимк дає змогу легко керувати світильником.
Ідеальний подарунок для рідних і друзів, а також стильний елемент новорічного декору. XMAS WDL-24004A перетворить звичайний вечір на казкову атмосферу свята, наповнену радістю та затишком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1050 кг |
| Висота | 230 мм |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина | 100 |
| Довжина мережевого шнура | 1 |
| Довжина шнура | 1 |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Да |
| Багатобарвна підсвітка | Немає |
| Напруга живлення | 5В |
| Напруга мережі | 5 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні. |
| Стан | Нове |
| Стиль виготовлення | Класичний |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип міцності | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Керування | Ручне |
| Форма світильника | Інша |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (основа) | Білий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір свічки | Теплий білий курсор |
| Температура кольору | 2700К |
| Ширина | 110 мм |