![Лапи боксерські PowerPlay 3063 Чорно-Червоні Шкіра [пара], фото 1](https://images.prom.ua/7310392519_lapi-bokserski-powerplay.jpg)
![Лапи боксерські PowerPlay 3063 Чорно-Червоні Шкіра [пара], фото 2](https://images.prom.ua/7310392522_w115_h115_lapi-bokserski-powerplay.jpg)
![Лапи боксерські PowerPlay 3063 Чорно-Червоні Шкіра [пара], фото 3](https://images.prom.ua/7310392526_w115_h115_lapi-bokserski-powerplay.jpg)
![Лапи боксерські PowerPlay 3063 Чорно-Червоні Шкіра [пара], фото 4](https://images.prom.ua/7310392531_w115_h115_lapi-bokserski-powerplay.jpg)
![Лапи боксерські PowerPlay 3063 Чорно-Червоні Шкіра [пара], фото 5](https://images.prom.ua/7310392533_w115_h115_lapi-bokserski-powerplay.jpg)
![Лапи боксерські PowerPlay 3063 Чорно-Червоні Шкіра [пара], фото 6](https://images.prom.ua/7310392535_w115_h115_lapi-bokserski-powerplay.jpg)
1 380 ₴
Призначення:
Лапи боксерські PowerPlay 3063 призначені для тренувань в боксі, кікбоксингу, карате, тайському боксі, MMA та інших видів єдиноборств. Лапи ідеально підходять для вдосконалення ударної техніки і комбінованих ударів. Лапи створені для інтенсивних тренувань спортсменів різної кваліфікації.
Опис:
Розмір 1шт:
Вага лапи: 365 гр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 34 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа |
| Товщина | 6 см |
| Форма | Пряма |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Польща |