









1 790 ₴
Двомісний самонадувний матрац Trizand — це практичне рішення для комфортного відпочинку на природі, у кемпінгу, на риболовлі або в поході. Завдяки великому розміру та вбудованій ножній помпі матрац швидко готується до використання без необхідності брати із собою додатковий насос.
Модель забезпечує комфортний сон для двох осіб, ефективно ізолює від холодної та нерівної поверхні, а після використання компактно складається у чохол для транспортування.


Комфортний сон та відпочинок у будь-яких умовах — вдома, у кемпінгу чи в поході.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIZAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг кг |
| Висота | 45 мм мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Комплектація насосом | Да |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість посадкових місць | 2 |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Тип насоса | механічний ножний |
| Ширина | 1200 мм мм |